Alo Moloz Hattı

Alo moloz Hattı olarak; İstanbul Anadolu yakasında  Kırım Yıkım işleri, Daire içi duvar kırımı fayans sökümü tuvalet banyo kırımı oda duvar kırımları mağaza ofis dükkan iş yeri ev şap tuğla fayans ytong alçıpan duvar kırımları gibi  Moloz alımı için de kattan bahçeden bodrumdan mağaza içinden çuvallı çuvalsız moloz çöp alçıpan  gibi Çuvallı ve Çuvalsız Moloz atımı gibi birçok konu da müşteri memnuniyetine uygun olarak, uygun fiyat garantisi ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

gündeş Kırım Yıkım işleri ; moloz atım olarak bizler hizmet bölgemizde en kaliteli hizmeti veren ve dolayısı ile de en fazla tercih edilen firmayız. Moloz atımı için bizleri tercih eden değerli misafirlerimizin memnun kalması ve aldıkları hizmetten dolayı pişman olmamaları için tüm personelimiz ile çalışmaktayız. Daire içi duvar kırımı fayans sökümü tuvalet banyo kırımı oda duvar kırımları mağaza ofis dükkan iş yeri ev şap tuğla fayans ytong alçıpan duvar kırımları gibi  Moloz alımı için de kattan bahçeden bodrumdan mağaza içinden çuvallı çuvalsız moloz çöp alçıpan gibi Moloz atım işleminde istediğiniz adresten atıklarınızı alıyoruz ve uygun yerlere götürerek boşaltımını gerçekleştiriyoruz. Böylece ortada inşaat kalıntısı vesaire kalmıyor ve bu kalıntılar sorun olmaktan çıkıyor. Bunu yaparken son derece dikkatli ve özenli davranıyoruz. İş güvenliğine önem veriyoruz ve böylece kimsenin bu süreçte herhangi bir zarar görmemesini sağlıyoruz. Sizlerden bizden destek alarak bu konuda en iyi firmadan hizmet almış olabilirsiniz.

Alo moloz Hattı nedir, Moloz atımı nasıl olur?

Kırım yıkım işlemleri yapıldıktan sonra oluşan molozlar , toparlayarak çuvallı yada çuvalsız şekilde atımı yapılmalıdır. Yönetmeliklerdeki kurallar dahilinde kırım yıkım işlemleri sonucunda oluşan molozlar her hangi bir yere atılamaz. Kırım yıkım işlemlerini gerçekleştirdikten sonra moloz yığınlarının atımı için profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere destek sağlanmaktan mutluluk duyarız. Yıkım yıkım sonrası gereken moloz yığınlarının atılması için alo moloz hattı’ mızı arayarak destek alabilirsiniz.

Sizde Çözüm önerilerimiz için ALO MOLOZ HATTI’ nı arayın.

+90 537 942 75 74