Kartal Kırım Yıkım işleri- Alo Moloz Hattı

Kartal Kırım Yıkım işleri – Alo Moloz Hattı olarak; Kartal ilçesinde Yakacık, Yunus, Çavuşoğlu ve Topselvi Mahalleleri başta olmak üzere bina yada yapı içerisinde her türlü fayans başta olmak üzere sıva ve şap, duvar yada beton gibi aklınıza gelebilecek her türlü malzemede kırım ve yıkım hizmeti verip çuvallı ve çuvalsız şekilde moloz atım ve alımını gerçekleştiriyoruz.

Kırım Yıkım işleri- Alo Moloz Hattı Hizmetlerimizden bazıları;

  • Beton kırım yıkım işleri ve çuvallı çuvalsız moloz atımı hizmeti,
  • Duvar kırım yıkım işleri ve çuvallı çuvalsız moloz atımı hizmeti,
  • Şap betonu kırım yıkım işleri ve çuvallı çuvalsız alo moloz hattı hizmeti,
  • Bina kırım yıkım işleri ve çuvallı çuvalsız alo moloz hattı hizmeti,
  • Mutfak kırım yıkım işleri ve çuvallı çuvalsız moloz atımı hizmeti,
  • Banyo-tuvaletkırım yıkım işleri ve çuvallı çuvalsız alo moloz hattı hizmeti,
  • fayans-seramik-mermer kırım yıkım işleri ve çuvallı çuvalsız moloz atımı hizmeti,

Kırım yıkım işleri nasıl yapılmaktadır?

Bina ya da bir yapı alanında; yapım, tadilat ya da yenileme gibi işlemler için öncelikle kırım ve yıkım işleri gerçekleşmesi gerekmektedir. Evinizin herhangi bir alanında gerçekleştirmek için yapacağınız kırım ve yıkım işleri , evvelinde bazı ön işlemleri beraberinde getirebilirsiniz evin teknik yani mimari yapısı yüzünden bu işlemler profesyonel olmayan kişilerce ve basit aletler ile yapılmamalıdır. Eğer ev, ofis ya da herhangi bir yapı içerisinde Kartal yıkım kırım işleri yapılacaksa mutlaka bizimle iletişime geçmenizi ve bu konudaki uzman olan ekibimizden yardım almanızı öneririz. Aksi takdirde zararlar meydana gelebilir.

Alo moloz Hattı nedir, Moloz atımı nasıl olur?

Kırım yıkım işlemleri yapıldıktan sonra oluşan molozlar , toparlayarak çuvallı yada çuvalsız şekilde atımı yapılmalıdır. Yönetmeliklerdeki kurallar dahilinde kırım yıkım işlemleri sonucunda oluşan molozlar her hangi bir yere atılamaz. Kartal Kırım yıkım işlemlerini gerçekleştirdikten sonra oluşan moloz yığınlarının çuvallı çuvalsız moloz atımı için profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere destek sağlanmaktan mutluluk duyarız. Yıkım yıkım sonrası gereken moloz yığınlarının atılması için alo moloz hattı’ mızı arayarak destek alabilirsiniz.

Sizde Çözüm önerilerimiz için ALO MOLOZ HATTI’ nı arayın.

+90 537 942 75 74